top of page

Group

Public·35 friends
Mat Angiwan III
Mat Angiwan III

X Men Wolverine Oyunu Indir Gezginlerl


X Men Wolverine Oyunu Indir Gezginlerl
X Men Wolverine Oyunu Indir Gezginlerl, 2009 yılında çıkan popüler X Men Origins: Wolverine oyununun Türkçe versiyonudur. Bu oyun, düşmanlarınızı ve patronlarınızı kesip, pençeleyip ve dövüşerek geçtiğiniz Wolverine'in geçmişinin heyecan verici ve vahşi aksiyonunu yaşamanızı sağlar.


Oyun, X-Men Origins: Wolverine filminin hikayesini takip eder. Wolverine, Weapon X programından kaçtıktan sonra geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Oyun, farklı zaman dilimlerinde geçen bölümlerden oluşur. Wolverine, Afrika'da Team X ile görev yaparken, Kanada'da Weapon X tesisinden kaçarken, Alkali Lake'te Deadpool ile savaşırken ve Three Mile Island'da kardeşi Sabretooth ile karşılaşırken görülür.


DOWNLOAD: https://urlcod.com/2w3zml


Oyunun en önemli özelliklerinden biri, Wolverine'in kendini iyileştirme yeteneğidir. Wolverine, aldığı hasarın etkisini gösteren gerçekçi bir yara sistemi ile karşı karşıyadır. Vücudundaki yaralar, kemikler, kaslar ve organlar dahil olmak üzere detaylı bir şekilde görülebilir. Wolverine, yaralarını iyileştirmek için öfke moduna girebilir. Öfke modunda, Wolverine daha güçlü ve hızlı olur ve özel saldırılar yapabilir.


Oyunun grafikleri ve ses efektleri oldukça başarılıdır. Oyunun atmosferi, filmle uyumlu bir şekilde karanlık ve kanlıdır. Oyunun müzikleri, filmdeki müziklerle aynıdır. Oyunda, Hugh Jackman, Liev Schreiber ve Will.i.am gibi filmdeki oyuncuların seslendirmeleri de yer almaktadır.


X Men Wolverine Oyunu Indir Gezginlerl, X-Men hayranları için kaçırılmaması gereken bir oyundur. Oyunu indirmek için [buraya] tıklayabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimleri şunlardır: • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10 • İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 3200+ • RAM: 1 GB (XP), 2 GB (Vista) • Ekran Kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 7800 GT veya ATI Radeon X1800 • Sabit Disk: 8 GB boş alan
Oyunun indirme boyutu yaklaşık 6 GB'dir. Oyunu kurmak için [bu] adımları izleyebilirsiniz. Oyunun Türkçe yamasını [buradan] indirebilirsiniz. Oyunun Türkçe yamasını kurmak için [bu] adımları takip edebilirsiniz.


Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için [bu] videoyu izleyebilirsiniz. Oyunun incelemesini [buradan] okuyabilirsiniz. Oyunla ilgili ipuçları ve hileler için [bu] sayfayı ziyaret edebilirsiniz.


X Men Wolverine Oyunu Indir Gezginlerl ile iyi eğlenceler!


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Friends

 • Vla Che
  Vla Che
 • Dương Dương
  Dương Dương
 • Edward Smith
  Edward Smith
 • Ý Như
  Ý Như
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page